suknie ślubne

Ślub. Najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Już jako mała dziewczynka wyobraża sobie jak będzie wszystko wyglądało. Ona w pięknej sukni, a on- przystojny czekający na nią przed ołtarzem. Warto wszystko jak najlepiej zaplanować, dopiąć na ostatni guzik. Tak, żeby nie denerwować się niepotrzebnie. To ma być idealny i wymarzony dzień.Chyba największą zmorą dla przyszłej panny młodej jest wybór ubioru na ślub. To ona ma błyszczeć, być tą najpiękniejszą. Suknie ślubne (FULARA&ŻYWCZYK) są różne i ważne, żeby po prostu dobrze się w niej czuć. Ma być zgodna z naszym stylem i przekonaniami. Podczas przymiarek najlepiej chyba słuchać głosu własnego serca, a nie całej rodziny gdzie każdy ma inny gust.

Kolejnym ważnym problemem jest makijaż ślubny – Style And More Kraków. Wizażyści prześcigają się w kolejnych, czasami dziwnych pomysłach. Tutaj też musimy zdać się na siebie i to jakie się sobie podobamy. Czy chcemy być tego dnia romantyczne? Może drapieżne? Warto umówić się wcześniej na makijaż próbny. Na parę godzin przed ślubem nie będzie czasu na poszukiwania kolejnej kosmetyczki. Należy też pamiętać, że na zdjęciach każdy makijaż jest jaśniejszy niż w rzeczywistości. Można porozmawiać z naszym fotografem. Może coś nam doradzi.

Jeśli chodzi o paznokcie to klasyczny i delikatny french odchodzi już powoli do lamusa. Teraz panny młode malują swoje paznokcie na kolor, który najbardziej lubią. Czerwone? Niebieskie? Proszę bardzo, to nam mają się podobać.

Biżuteria ślubna (M&M Gold) powinna być idealna. Lekko błyszcząca, nie wulgarna. Możemy wtedy poszaleć i na ten dzień kupić dla siebie coś specjalnego. Może o czymś marzę już od dawna, jednak zawsze szkoda mi pieniędzy. To dobra okazja, żeby właśnie teraz się rozpieścić. Przecież szczęśliwa i piękna panna młoda to jej największy atut. Nic nie dodaje tyle uroku jak szeroki i szczery uśmiech.