klinika medycyny estetycznej klinika medycyny estetycznej

Liposukcja, czyli nowoczesne modelowanie sylwetki

Coraz więcej osób walczy z otyłością, coraz więcej osób marzy też o idealnie wymodelowanej sylwetce. Aktywność fizyczna, dieta, ograniczenie stresu i głęboki sen wzbogacone o innowacyjny zabieg liposukcji skutecznie pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz ułatwią modelowanie sylwetki w krótszym czasie.

Brzuch, biodra czy uda – to newralgicznych miejsca na ciele człowieka, w których często odkłada się zbędny łuszcz. Szczególnie kobiety zmagając się z niechcianym tłuszczykiem, szukają skutecznych sposobów na wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Zabieg liposukcji, przeprowadzany w celu zredukowania wagi ciała i pozbyciu się tłuszczu z wybranych partii ciała należy do zabiegów, który perfekcyjnie walczy z krągłościami i nieestetycznymi fałdkami w różnych częściach naszego ciała.

LIPOSUKCJA – EFEKTY

Zabieg liposukcji to idealny sposób na usunięcie opornego tłuszczu. Zmniejszenie obwodu operowanej okolicy zauważalne jest jednak dopiero po około 3-4 tygodniach, ponieważ proces rekonwalescencji po zabiegu następuje stopniowo.

POLECAMY: bezpieczna – Salon Sekrety Piękna w Krakowie zaprasza!

Klinika medycyny estetycznej specjalizująca się w modelowaniu sylwetki wykonuje zabieg liposukcji w znieczuleniu miejscowym lub w narkozie całkowitej. Zabieg liposukcji trwa ok. 2–6 godzin, w trakcie którego specjalista zaznacza na ciele pacjenta miejsca, z których będzie odsysany tłuszcz, a następnie nakłuwa ciało i wprowadza przez maleńkie otwory specjalne urządzenie tzw. kaniuli.

Finalnie tkanka tłuszczowa jest rozbijana i odsączana. Po zabiegu liposukcji należy stosować się do zaleceń specjalisty wykonującego zabieg. Należy jednak pamiętać, że liposukcja nie jest metodą odchudzania i na efekt końcowy mają wpływ takie czynniki jak zdrowa dieta i aktywność fizyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *