zdjecie z przysiegi slubnej w Krakowie

Wspomnienia, nawet te najpiękniejsze, ulatują bardzo szybko z głowy. Chcemy je zatrzymać, jednak wraz z upływem czasu zacierają się szczegóły, a nawet twarze osób, które niegdyś były uczestnikami niezwykle ważnych wydarzeń w naszym życiu. Za przykład niech posłuży ślub i uroczystość weselna. Pomyślmy jak poczujemy się za dwadzieścia lat kiedy okaże się, że wiele z tego dnia wyfrunęło już z naszej pamięci. Takie chwile koniecznie trzeba utrwalić na fotografiach.

Chyba każdy z nas kojarzy wykonywane dawniej zdjęcia ślubne. Para ze świadkami szła do fotografa, stawała na tle nieco tandetnych płacht z dziwnymi widoczkami, a po kilkunastu minutach wychodziła z salonu fotograficznego. Dzisiaj fotografia ślubna jest na o wiele wyższym poziomie niż te kilka dekad temu. Ba, obecnie niewiele osób wyobraża sobie sesje ślubne w stacjonarnym salonie.

Obecnie pary wybierają sobie różne ciekawe miejsca, które najbardziej przypadają im do gustu. I tak wśród wielu zleceń można odnaleźć sesje w pięknym mieście jak Kraków czy w Tatrach, a także nad jeziorem, na łące, na placu zabaw, w parku rozrywki, a nawet w… kuchni. Ludzka fantazja nie zna granic, jednak najważniejsze jest to, aby z każdego takiego miejsca wyłuskać jak najbardziej subtelną atmosferę, która będzie pasować do danego momentu.

Właśnie dlatego coraz mniej już fotografów amatorów, a coraz częściej decydujemy się na fotografów specjalistów. Dzięki nim każdy moment uwieczniony na zdjęciach pozostanie z Parą Młodą na zawsze, a same zdjęcia będą wykonane nie tylko starannie, ale również nieco „podrasowane” w programie graficznym. A czasami upiększanie tego typu fotografii jest również niezbędne.

Z tego względu spora część osób fotografa ślubnego wybiera bardzo długo i skrupulatnie. Pomogę Wam! Moim zdaniem Bartek to bardzo dobry fotograf ślubny z Krakowa, którego serdecznie polecam!