niedrogie a skuteczne przypinki reklamowe

Na szczęście ten proces nie należy do najtrudniejszych. Przypinki mogą zostać wykonane na przykład ze standardową agrafką czy w bardziej zwariowany sposób, mianowicie z otwieraczem do butelek. Kiedy już wybierzemy tę opcję, powinniśmy dopilnować by korpus naszej plakietki był aluminiowy oraz pokryty folią.

Po co pokrywać przypinki folią? Oczywiście robimy tak w celu zabezpieczenia obrazu znajdującego się na naszej przypince przed ścieraniem czy niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. Musimy pamiętać, że druk obrazu, jak i samej przypinki powinien być jak najwyższej jakości. Koszt wykonania nawet kilku tysięcy ilości plakietek, nie sprawi, że nasz firmowy budżet ulegnie zmianom, więc wydajmy trochę więcej pieniędzy i postawy na jakość.

Zobacz ile kosztują przypinki na http://buttonfly.pl/

Większość firm, które tworzą buttony reklamowe oferują do wykorzystania gotowe projekty bądź pomoc grafika. Jeśli masz jakiś pomysł na przypinki – oni go zrealizują. Najlepszym sposobem jest wykonanie przypinki z logiem firmy czy obrazkami, które łatwo rzucają się w oczy. Na większych rozmiarach plakietek warto umieścić ciekawe slogany reklamowe albo krótki opis naszej firmy.

Oto jakie zastosowanie mogą mieć przypinki :
• identyfikacja wizualna,
• upominki,
• gadżet reklamowy,
• jako pamiątki na imprezy, juwenalia, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, urodziny, koncerty, konkursy, obozy, kolonie.

Pamiętajmy, że przypinki, które zostały wykonane w słabej jakości – źle wpływają na wizerunek firmy i mało kto będzie nas traktował poważnie. Skorzystajmy z oferty sprawdzonych firm lub takich, które pokażą nam swoje wcześniejsze buttony reklamowe. Muszą być one nienachlane, a jednak nowoczesne i o delikatnym wyglądzie.