krówki z logo

Szukasz sposobu na kreatywną reklamę? Chcesz się wyróżnić? Krówki reklamowe to coś dla Ciebie. To doskonały sposób na reklamę, która budzi tylko pozytywne emocje. Jak myślisz, która opcja lepiej zapada w pamięć: ulotka z oklepanym tekstem, taka sama jak setki innych czy słodka przekąska będąca jednocześnie gadżetem reklamowym? Jasne, że ta druga opcja. Krówki z nadrukiem to świetny sposób, aby budzić tylko pozytywne skojarzenia, niezależnie od wieku odbiorców.

Jako przykład posłuży Marta. Marta jest studentką pasjonującą się wizażem. W wolnym czasie lubi odwiedzać różne drogerie internetowe w poszukiwaniu nowości kosmetycznych. Dokonała zamówień w dwóch sklepach i po kilku dniach odebrała przesyłki. W pierwszej paczce oprócz zamówionych produktów znalazła ulotkę reklamową z zachętą do kolejnych zakupów. Zrobiła to, co z innymi ulotkami, które dostaje – wyrzuciła do kosza. Następnie odpakowała drugą przesyłkę, do której dołączony został mały upominek – dwie krówki  z logo reklamowe z podziękowaniem i zaproszeniem do ponownego odwiedzenia drogerii internetowej. Marta uśmiechnęła się, jedną krówkę zjadła, a drugą zostawiła na biurku na później.

Oba sklepy dysponują podobnymi produktami w zbliżonych cenach, jednak Marta wie, że wróci do tego drugiego. Dlaczego? Bo ma z nim miłe wspomnienia, krówki z nadrukiem uważa za miły upominek i czuje, że została obsłużona na wyższym poziomie. Jak widać na powyższym przykładzie, czasem, aby przyciągnąć klienta wystarczy niewielka zmiana sposobu prowadzenia reklamy. Można oferować te same produkty w podobnych cenach co konkurencja, a jednak się wyróżniać.

Krówki z nadrukiem to zdecydowanie dobry sposób na reklamę!