rolety i żaluzje

Kupno rolet czy też żaluzji wydaje się być z pozoru proste. Jeśli jednak przychodzi już do samego zakupu – możemy czuć się zagubieni bogatą ofertą produktową różnych producentów. Jakie rolety i żaluzje z pewnością są godne naszej uwagi i o których zakupie powinniśmy pomyśleć? O tym właśnie przeczytasz w tym artykule.

Rolety i żaluzje marki Krakżal:

a) Rolety w kasecie – rozwija i zwijane do specjalnej kasety zamocowanej na samej górze.
b) Rolety dzień noc – to obecnie najmodniejsze rolety na rynku, popularne i często wybierane przez klientów.
c) Rolety plisowane – nietypowe, dla pomieszczeń z pomysłem.
d) Rolety wolnowiszące – to najbardziej standardowy model rolet o dużych i małych gabarytach. Rolety przesuwane są za pomocą żyłki.
e) Rolety rzymskie – inaczej story rzymskie, idealne do pomieszczeń utrzymanych w takiej właśnie stylistyce.
f) Rolety dedykowane dla okien dachowych.
g) Rolety łańcuszkowe – dedykowane w szczególności do miejsc, gdzie występuje duża powierzchnia do zasłonięcia.
h) Żaluzje poziome – często wybierane przez inwestorów indywidualnych.
i) Żaluzje pionowe – często spotykane w szkołach i instytucjach. Rekomendowane do wysokich pomieszczeń.

Wszystkie te modele rolet i żaluzji z łatwością znajdziemy w salonie Krakżal w Krakowie, więcej na http://wolakrakzal.com.pl. Pozostaje nam zastanowić się, jaki model rolet czy też żaluzji będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Możemy kierować się nie tylko ich funkcjonalnością, ale i wziąć pod uwagę walory estetyczne.

Dodatkowo, warto także wziąć pod uwagę to, że przez markę Krakżal produkowane są również rolety zewnętrzne sterowane od wewnątrz za pomocą specjalnego panelu lub pilota. Rolety zewnętrzne są solidne, wytrzymałe i doskonale chronią nawet duże okna. Często są one wykorzystywane wszędzie tam, gdzie chcemy zapewnić sobie dodatkową ochronę okna czy też szyby, na przykład w witrynach sklepowych.