krówki ślubne

Przyszła para młoda ma przed sobą wiele wyzwań i decyzji do podjęcia. Nie zawsze są one łatwe i zazwyczaj przygotowanie oraz organizacja wesela wymagają mnóstwa czasu, energii i środków. Może to być jednak nie zapomniany czas. Niezależnie od tego jak duże wyprawiamy wesele, jest wiele czynności do wykonania.

Warto więc jak najwięcej spraw, powierzyć bliskim i osobom godnym zaufania. Nie wszystko musimy załatwiać osobiście. Warto później tylko sprawdzić czy efekt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Warto pomyśleć o detalach, które sprawią, że goście weselni zapamiętają na długo uroczystość, której byliśmy organizatorami. Ciekawym elementem mogą być krówki ślubne. Te wyjątkowe cukierki każdy z nas kojarzy dzieciństwem, mają wyjątkowy, trudny do podrobienie smak. Jeśli znajdziemy producenta, który robi je na maśle i z dobrej jakości składników, trafiliśmy doskonale.

To od nas zależy, jaki wybierzemy wygląd papierka, który jest opakowaniem i w jakiej formie podarujemy go gościom. Możemy zrobić to na początku lub na końcu ceremonii. Warto to zadanie powierzyć świadkom lub innym osobom, które dobrze sobie z tym poradzą. Jeśli na ceremonii obecne są dzieci, to one mogą rozdać cukierki gościom.

Jest to miły akcent, ponieważ nie wymaga od zaproszonych zjedzenia cukierka w tej samej chwili, tak jak jest to w przypadku szampana, którym często częstuje się wszystkich gości i stawia w niezręcznej sytuacji tych, którzy nie mogą pić lub mają wielką słabość do alkoholu i nie mogą poprzestać na jednym kieliszku.