fotobudka

Młode pary coraz częściej decydują się na nietypowe atrakcje, jakie mogłyby uczynić ich wesele wyjątkowym i niezapomnianym. Nieraz wynajmują barmana, który podaje różnokolorowe drinki, robią po północy pokaz sztucznych ogni bądź zatrudniają rysownika karykaturzystę. Dobry zespół i świetni konferansjerzy to już nie jedyna recepta na udaną imprezę. Co zrobić, aby weselnikom było jeszcze weselej? Postawić na wynajęcie fotobudki.

Fotobudka – by wesele pozostało w pamięci na długo

Jednym ze sposobów na interesujący przerywnik uroczystości weselnej jest fotobudka. To automat do zdjęć, przed którym wystarczy się ustawić i nacisnąć odpowiedni przycisk. Coraz liczniejsze firmy wynajmujące fotobudkę, jak ta – http://uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-wroclaw.html, zwykle dostarczają zabawnych gadżetów jak okulary, wąsy, peruki, śmieszne usta. Reszta pozostaje inwencją uczestników fotograficznych igraszek. Śmiechom nie ma wówczas końca. Goście robią różne dziwne miny, wykrzywiają się i wygłupiają, aby zdjęcia były jeszcze bardziej ucieszne.

Oprócz szampańskiej zabawy fotobudka ma jeszcze jedną zaletę: pozostają pamiątki w postaci wesołych zdjęć, zupełnie innych niż tradycyjne fotografie przedstawiające tańczące pary i gości zebranych przy stołach. Będzie później można podarować gościom coś więcej niż ciasto, które zjedzą kolejnego dnia i zapomną.

Automat do zdjęć nie tylko na wesele

Fotobudka sprawdzi się nie tylko na okoliczność wesela. Uświetni i upamiętni również inne imprezy: urodziny, imieniny, wszelkie jubileusze, wieczory panieńske i kawalerskie oraz imprezy firmowe. Zdjęcia z fotobudki nawet po latach będą wywoływać uśmiech i stanowić okazję do żartów.