Mieszkania w dzielnicy Nowa Huta - inwestycja dewelopera SM Salwator

Polacy mają jasno określone preferencje, jeżeli mowa jest o zakupie mieszkania. Przeważająca część z nas w pierwszej kolejności poszukuje mieszkań na rynku pierwotnym. Wszystko dlatego że jest to opcja najwygodniejsza. Dlaczego tak dobrze sprzedają się nowe mieszkania w Nowej Hucie i czym przekonują one do siebie potencjalnych nabywców? Odpowiedź na te pytania jest bardzo prosta.

Przede wszystkim powodem przemawiającym za takimi mieszkaniami jest ich bardzo konkurencyjna cena oraz fakt, że dopiero co zostały wybudowane. Oznacza to, że nie ma konieczności przeprowadzana remontów, które są przecież nie tylko czasochłonne, ale przede wszystkim kosztowne. Nie chcemy przecież narażać się na dodatkowe koszty.

Mieszkania deweloperskie w Krakowie cieszą się zainteresowaniem również z powodu możliwości samodzielnego ich urządzenia. To ma ogromne znaczenie dla wielu, którzy chcą mieszkać w miejscu zaprojektowanym przez siebie. Mieszkania tego rodzaju są również energooszczędne. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, które nie wypuszczają ciepła z wewnątrz. to spora oszczędność.

Deweloperzy doskonale wiedzą, jakie mieszkanie jest atrakcyjne w oczach Polaków. Sprzedaż mieszkań dwupokojowych jest najłatwiejsza. Polacy najczęściej decydują się na taki zakup. Na drugim miejscu znajdują się kawalerki. Zakupują je głównie ludzie młodzi, którzy nie mają jeszcze rodziny chętnie w nich zamieszkują. Ceny takich mieszkań są najniższe, dlatego Polacy mogą sobie na taki wydatek, wspierany często kredytem bankowym.

Wracając jeszcze na koniec do cen mieszkań w Nowej Hucie, to potrafią one być nawet dwukrotnie niższe za metr kwadratowy niż w centrum miasta, a tutaj przykład – Mieszkania Nowa Huta Developer SM Salwator – gdzie ceny rozpoczynają się od 4599zł, a w ścisłym centrum miasta startują od poziomu 8,5-9tys. złotych.