paintball krakow

Szukasz pomysłu na spędzenie weekendu ze znajomymi i na atrakcje grupowe w Krakowie? Nudzą Cię już planszówki, a okoliczne bary znasz już na pamięć? A może chcesz poczuć dreszczyk emocji i adrenalinę?  Świetnie się składa, bo Kraków oferuje multum możliwości na spędzenie aktywnie wolnego czasu m.in. paintball i go-karty. Wspaniałe miejsca na organizację spotkań integracyjnych, wieczór kawalerski/panieński lub urodziny.

Gokarty są idealnym miejscem dla fanów szybkiej jazdy i adrenaliny. Zmierz się ze swoimi znajomymi na torze kartingowym. Większość miejsc oferuje jazdy gokartami cało rocznie pod zadaszeniem. Wykwalifikowana kadra czuwa nad bezpieczeństwem. Ceny zaczynają się od 25 zł za 8 minut jazdy. Jest też możliwość zakupu karnetu z konkretną liczbą przejazdów. Z oferty mogą również skorzystać dzieci. Są specjalne tory i mniejsze wersje gokartów przeznaczone dla młodych kierowców w wieku od 5 lat.

Jeśli nie boisz się pobrudzić, idealną rozrywką dla Ciebie będzie paintball. Celem jest trafienie przeciwnika kulką wypełnioną farbą i w ten sposób wyeliminowanie go z gry. Broń jest zbliżona kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Możecie grać zarówno osobno, jak i stworzyć dwie przeciwne drużyny i poczuć się jak podczas wojny. Firmy oferujące grę dysponują własnymi polami paintballowymi z sztucznymi oraz naturalnymi przeszkodami. Polecamy ofertę dla grup zorganizowanych i turystów zagranicznych: https://www.bumperball.pl/experiences/paintball-krakow/.

Jest wiele możliwości na odegranie ciekawych scenariuszy z dynamiczną akcją. Ceny zaczynają się od 40 zł za 200 kul Cena zestawu zazwyczaj zawiera: mundur moro, maskę ochronną, ochraniacze, rękawiczki i krótkie szkolenie. Zalecany wiek dla graczy wynosi powyżej 10 lat, chociaż wiadomo, że jest to granica uniwersalna i zależy od indywidualnego rozwoju.