implanty zębowe

W medycynie istnieje parę sposobów na problem braków w uzębieniu. Brak zęba nie wygląda bowiem zbyt estetycznie, dodatkowo gdy go stracimy, odczuwamy dyskomfort. Nie jest to również dobre dla naszego zdrowia, ponieważ brak uzębienia może prowadzić do różnych powikłań. Na szczęście stomatologia przychodzi nam na ratunek. Mamy bowiem możliwość skorzystania z możliwości implantologii.

Pozwala nam ona na odbudowę naszego uzębienia, właśnie dzięki implantom. Dzięki czemu nasze zęby znów wyglądają estetycznie, a nasza szczęka może sprawnie działać. Implanty zębowe to po prostu sztuczne korzenie, w których umieszczane zostają zęby. Są one w większości przypadków wykonane z tytanu. Implantologia to rozwiązanie, które zapewnia niezwykły komfort, również podczas spożywania pokarmów. W dodatku implanty bardzo dobrze odwzorowują wygląd prawdziwych zębów. Wielu pacjentów obawia się, że będą odczuwali duży ból podczas zabiegu. Na szczęście nie ma się o co martwić, ponieważ dzięki znieczuleniu możemy odczuwać jedynie lekki dyskomfort. Taki sam, który towarzyszy nam przy innych wizytach u stomatologa. Kolejną kwestią jest cena implantów. Jednak ta kwestia zależy od gabinetu stomatologicznego, do którego wybieramy się na zabieg. Jeżeli przejrzymy trochę ofert, na pewno znajdziemy jakąś dogodną cenę. Polecam zajrzeć na stomatologia-impla.pl/implanty/.

Nie jest to może najtańsza inwestycja, ale warto z niej skorzystać. Za implantacją zębów przemawia więcej korzyści niż wad, dodatkowo jest to trwały proces i nie musimy go powtarzać. Podsumowując implanty to naprawdę dobry sposób na braki w uzębieniu. Nie czujemy bólu podczas operacji, a po zabiegu możemy cieszyć się sprawnymi i ładnie prezentującymi się zębami.